دمبل ایروبیک ۴ کیلویی آذیموس ۰۹۱

۱۳۹۸-۰۴-۰۳
دمبل ایروبیک آذیموس 4 کیلویی AZ -091 برای استفاده بانوان طراحی و تولید شده است. استفاده از دمبل ایروبیک آذیموس 4 کیلویی AZ -091 به افزایش قدرت عضلات کمک زیادی خواهد کرد و در عین حال می توانید تناسب اندام خوبی داشته باشید. جنس دمبل ایروبیک آذیموس 4 کیلویی AZ -091 از آنتی باست است و قابلیت ضربه پذیری بسیار ...

دمبل ایروبیک آذیموس 4 کیلویی AZ -091 برای استفاده بانوان طراحی و تولید شده است. استفاده از دمبل ایروبیک آذیموس 4 کیلویی AZ -091 به افزایش قدرت عضلات کمک زیادی خواهد کرد و در عین حال می توانید تناسب اندام خوبی داشته باشید. جنس دمبل ایروبیک آذیموس 4 کیلویی AZ -091 از آنتی باست است و قابلیت ضربه پذیری بسیار بالایی دارد. برای داشتن اندامی زیبا، نیرومند کردن و رشد عضلات بهترین روش استفاده از دمبل است. تمرین با این وزنه باعث می شود پس از چند ماه عضلات مشخص و قوی داشته باشید.
شکل ظاهری دمبل ایروبیک آذیموس 4 کیلویی AZ -091 به صورت هشت ضلعی بوده که این شکل ظاهر سبب می شود دمبل ها روی زمین غلت نزنند و دچار مشکلی نشوید. دمبل ایروبیک آذیموس 4 کیلویی AZ -091 روکش داشته که این روکش سبب می شود تا وزنه ها از دست شما هنگام ورزش لیز نخورند. قطر دمبل ایروبیک آذیموس 4 کیلویی AZ -091 در حدود 4.5 سانتی متر است. استفاده از دمبل به کاهش وزن و سلامت قلبی و عروقی بدن تان نیز کمک خواهد کرد. ابعاد (طول و عرض) دمبل ایروبیک آذیموس 4 کیلویی AZ -091 در حدود 9*19 سانتی متر می باشد. استفاده از دمبل ایروبیک آذیموس 4 کیلویی AZ -091 سبب افزایش هماهنگی بین عضلات کل بدن و مفاصل خواهد شد.