دمبل ایروبیک ۵ کیلویی آذیموس ۰۹۱

۱۳۹۸-۰۴-۰۳
قیمت دمبل نسبت به سایر وسایل ورزشی ارزان تر است و در ضمن به فضای زیادی برای نگهداری احتیاج ندارد. دمبل ایروبیک 5 کیلویی آذیموس 091 یکی از دمبل های تولیدی دمبل آذیموس بوده و کیفیت بسیار خوبی دارد. در زمان استفاده از دمبل ایروبیک 5 کیلویی آذیموس 091 دامنه حرکتی مفاصل شما کامل خواهد بود و می توانید قدرت ...

قیمت دمبل نسبت به سایر وسایل ورزشی ارزان تر است و در ضمن به فضای زیادی برای نگهداری احتیاج ندارد. دمبل ایروبیک 5 کیلویی آذیموس 091 یکی از دمبل های تولیدی دمبل آذیموس بوده و کیفیت بسیار خوبی دارد. در زمان استفاده از دمبل ایروبیک 5 کیلویی آذیموس 091 دامنه حرکتی مفاصل شما کامل خواهد بود و می توانید قدرت عضلات تان را افزایش دهید. دمبل ایروبیک 5 کیلویی آذیموس 091 به صورت مکانیکی و متابولیکی به رشد عضلانی شما کمک خواهد کرد. با استفاده مکرر از دمبل ایروبیک 5 کیلویی آذیموس 091 سبب ارتقای سلامتی قلب و عروق آن خواهید شد. زمانی که به کمک دمبل ایروبیک 5 کیلویی آذیموس 091 تمرینات بدنسازی انجام می دهید ضربان قلب شما بالا می رود و جریان خون در بدن تان سرعت بیشتری پیدا خواهد کرد.
با بیشتر شدن جریان خون در بدن تان کالری بیشتری نیز در بدن تان سوزانده می شود و تناسب اندام بیشتری پیدا خواهید کرد. استفاده از دمبل ایروبیک 5 کیلویی آذیموس 091 سبب افزایش هماهنگی بین عضلات کل بدن و مفاصل خواهد شد. وزن هر کدام از دمبل ایروبیک 5 کیلویی آذیموس 091در حدود 5 کیلوگرم است و ابعاد آن 10*20 سانتی متر می باشد. دمبل ایروبیک 5 کیلویی آذیموس 091 روکشی از جنس آنتی باست دارد که سبب می شود در زمان اجرای تمرینات دمبل از دست های شما لیز نخورد و دچار مشکلی نشوید. قطر دمبل ایروبیک 5 کیلویی آذیموس 091 در حدود 4.5 سانتی متر بوده و بانوان می توانند برای اجرای تمرینات هوازی و رسیدن به تناسب اندام از دمبل ایروبیک 5 کیلویی آذیموس AZ – 091 استفاده کنند. شکل ظاهری دمبل ایروبیک 5 کیلویی آذیموس 091 هشت ضلعی بوده و این طراحی سبب می شود تا دمبل ها روی زمین غلت نزنند و با پاها و جسمی برخورد برخوردی نکرده و شما را دچار نخواهند کرد.