دمبل ایروبیک ۱۰ کیلویی آذیموس ۰۹۱

۱۳۹۸-۰۴-۰۵
دمبل ها در اوزان مختلف وجود دارند که با استفاده از آنها در هر سنی که باشید میتوانید سبب ارتقای قدرت عضلات و زیبایی ظاهری آنها شوید. برند آذیموس نیز در وزن های متفاوت اقدام به تولید دمبلی مخصوص بانوان کرده است که دمبل ایروبیک 10 کیلویی آذیموس 091 نمونه ای از آنها می باشد. زمانی از دمبل ایروبیک آذیموس ...

دمبل ها در اوزان مختلف وجود دارند که با استفاده از آنها در هر سنی که باشید میتوانید سبب ارتقای قدرت عضلات و زیبایی ظاهری آنها شوید. برند آذیموس نیز در وزن های متفاوت اقدام به تولید دمبلی مخصوص بانوان کرده است که دمبل ایروبیک 10 کیلویی آذیموس 091 نمونه ای از آنها می باشد. زمانی از دمبل ایروبیک آذیموس 10 کیلویی AZ - 091 استفاده نمایید که قدرت عضلانی و آمادگی جسمانی خوبی داشته باشید. با استفاده از دمبل ایروبیک 10 کیلویی آذیموس 091 سبب بهبود وضعیت قلب و عروق شما خواهد شد. استفاده از دمبل سنگین مانند دمبل ایروبیک 10 کیلویی آذیموس 091 کمک می کند تعداد فیبر عضله فعال را برای یک عضله خاص افزایش دهید و شاهد نتایج خوبی برای عضلات و تناسب اندام بدن تان باشید. یکی از مزایای مهم استفاده از دمبل های سنگین در بدنسازی آن است که با استفاده از دمبل ایروبیک 10 کیلویی آذیموس 091 به بهبود سلامت استخوان نیز کمک خواهید کرد.
دمبل ایروبیک آذیموس 10 کیلویی AZ - 091 به صورت مکانیکی و متابولیکی به رشد عضلانی شما کمک خواهد کرد. زمانی که به کمک دمبل ایروبیک 10 کیلویی آذیموس 091 تمرینات بدنسازی انجام می دهید ضربان قلب شما بالا می رود و سرعت جریان خون در بدن تان بیشتر شده و با بیشتر شدن جریان خون در بدن تان کالری بیشتری نیز در بدن تان سوزانده می شود. استفاده از دمبل ایروبیک 10 کیلویی آذیموس 091 سبب افزایش هماهنگی بین عضلات کل بدن و مفاصل خواهد شد. وزن هر کدام از دمبل ایروبیک آذیموس 10 کیلویی AZ - 091 091 در حدود 10 کیلوگرم است و ابعاد آن 13*24 سانتی متر می باشد. دمبل ایروبیک 10 کیلویی آذیموس 091 دارای روکشی از جنس آنتی باست بوده که از لیز خوردن دمبل از دست تان جلوگیری می کند. قطر دمبل ایروبیک 10 کیلویی آذیموس 091 در حدود 5 سانتی متر بوده و شکل ظاهری دمبل ایروبیک 10 کیلویی آذیموس 091 هشت ضلعی می باشد تا دمبل ها روی زمین غلت نزنند.