دمبل ایروبیک ۹ کیلویی آذیموس ۰۹۱

۱۳۹۸-۰۴-۰۵
استفاده از دمبل کمک می کند تا به شکل دهی عضلات کمک کرده و حجم آنها را نیز به صورت اصولی افزایش دهید. با این دمبل ایروبیک 9 کیلویی آذیموس 091 می توانید نقص تقارن بین عضلات را برطرف کرده و تناسب اندام مناسبی پیدا کنید. اجرای صحیح حرکات بدنسازی با کمک دمبل استاندارد به راحتی انجام خواهد شد و ...

استفاده از دمبل کمک می کند تا به شکل دهی عضلات کمک کرده و حجم آنها را نیز به صورت اصولی افزایش دهید. با این دمبل ایروبیک 9 کیلویی آذیموس 091 می توانید نقص تقارن بین عضلات را برطرف کرده و تناسب اندام مناسبی پیدا کنید. اجرای صحیح حرکات بدنسازی با کمک دمبل استاندارد به راحتی انجام خواهد شد و دمبل ایروبیک 9 کیلویی آذیموس 091 این کار را برای شما راحت تر خواهد کرد. دمبل ایروبیک 9 کیلویی آذیموس 091 دارای طول و عرض 13*23 سانتی متر می باشد و قطر آن 5 سانتی متر است. دمبل ایروبیک آذیموس 9 کیلویی AZ – 091 روکشی از جنس آنتی باست دارد که کمک می کند تا دمبل در حین اجرای تمرینات بدنسازی از دست شما لیز نخورد و دچار آسیب دیدگی نشوید.
با کمک دمبل ایروبیک آذیموس 9 کیلویی AZ – 091 می توانید عضلات خود را نیرومند کنید و ماهیچه‌ی دوسر، تقویت شانه‌ها یا قفسه‌ی سینه و ... را قوی کرده و پرورش دهید. روکش دمبل ایروبیک 9 کیلویی آذیموس 091 کمک می کند تا با هر ضربه ای خراب نشود. برای داشتن اندامی زیبا، نیرومند کردن و رشد عضلات بهترین روش استفاده از دمبل است. تمرین با این وزنه باعث می شود پس از چند ماه عضلات مشخص و قوی داشته باشید. شکل ظاهری دمبل ایروبیک 9 کیلویی آذیموس 091 به صورت هشت ضلعی بوده که این شکل ظاهر سبب می شود دمبل ها روی زمین غلت نزنند و دچار مشکلی نشوید. دمبل ایروبیک 9 کیلویی آذیموس 091 روکش داشته که این روکش سبب می شود تا وزنه ها از دست شما هنگام ورزش لیز نخورند. قطر دمبل ایروبیک 9 کیلویی آذیموس 091 در حدود 3 سانتی متر است.