مت ورزشی آذیموس TPE

۱۳۹۸-۰۴-۰۹
مت ورزشی آذیموس TPE قابل نگهداری و حمل است. مت ورزشی آذیموس AZ TPE راحت و منعطف می باشد و ضخامت مت ورزشی آذیموس TPE برای انواع تمرینات هوازی که باید به صورت خوابیده و نشسته اجرا شوند، تمرینات یوگا، ایروبیک و پیلاتس و... مناسب است می توانید برای تمرینات تان با خرید ضخامت مت ورزشی آذیموس TPE سطح نرم، ...

مت ورزشی آذیموس TPE قابل نگهداری و حمل است. مت ورزشی آذیموس AZ TPE راحت و منعطف می باشد و ضخامت مت ورزشی آذیموس TPE برای انواع تمرینات هوازی که باید به صورت خوابیده و نشسته اجرا شوند، تمرینات یوگا، ایروبیک و پیلاتس و... مناسب است می توانید برای تمرینات تان با خرید ضخامت مت ورزشی آذیموس TPE سطح نرم، صاف و تمیزی داشته باشید. ضخامت مت ورزشی آذیموس TPE استاندارد و متناسب است و این قابلیت در مت های یوگا بسیار اهمیت دارد و باید به آن در زمان خرید مت یوگا توجه نمایید. مت ورزشی آذیموس AZ TPE دارای ابعاد 6*61*173 سانتی متری است و جنس آن TPE می باشد. جنس مت ورزشی آذیموس TPE بسیار عالی بوده و کیفیت خوبی دارد.
پلاستیک مقاوم این وسیله این امکان را می دهد تا بتوانید به راحتی آن را لوله کرده و در هر مکانی که دوست دارید از مت استفاده کنید. بافت مت یا زیرانداز ورزشی مت ورزشی آذیموس AZ TPE در چسبندگی، میزان سر نخوردن و لغزش شما اثر می گذارد. مت ورزشی آذیموس TPE در رنگ و ضخامت های متنوع و در مدل های متفاوت تولید شده است. بهتر است بدانید مت ورزشی آذیموس TPE استاندارد بوده و عایق رطوبت و ضد فرسایش می باشد. نرمی و لطافت مت ورزشی آذیموس TPE موجب ایجاد تمرکز و کنترل قوای فکری و ذهنی ورزشکار خواهد شد.