مت ورزشی آذیموس Rainbow

۱۳۹۸-۰۴-۱۰
انتخاب مت بسیار اهمیت دارد و مت ورزشی فقط زیراندازی برای عدم آسیب دیدگی شما نیست. با خرید مت ورزشی آذیموس Rainbow می توانید در مکان خود ثابت بمانید و تمرینات ورزشی تان را انجام دهید. مت ورزشی آذیموس Rainbow قابل حمل بوده و فضای کمی نیز برای نگهداری لازم دارد. مت ورزشی آذیموس Rainbow راحت و منعطف می باشد ...

انتخاب مت بسیار اهمیت دارد و مت ورزشی فقط زیراندازی برای عدم آسیب دیدگی شما نیست. با خرید مت ورزشی آذیموس Rainbow می توانید در مکان خود ثابت بمانید و تمرینات ورزشی تان را انجام دهید. مت ورزشی آذیموس Rainbow قابل حمل بوده و فضای کمی نیز برای نگهداری لازم دارد. مت ورزشی آذیموس Rainbow راحت و منعطف می باشد ضخامت مت ورزشی AZ RAINBOW برای انواع تمرینات هوازی که باید به صورت خوابیده و نشسته اجرا شوند، تمرینات یوگا، ایروبیک و پیلاتس و... مناسب است و می توانید برای تمرینات تان با خرید ضخامت مت ورزشی آذیموس Rainbow سطح نرم، صاف و تمیزی داشته باشید. ابعاد مت ورزشی آذیموس Rainbow در حدود 61*6*173 سانتی متر است.
ضخامت مت ورزشی آذیموس Rainbow استاندارد و متناسب است و این قابلیت در مت های یوگا بسیار اهمیت دارد و باید به آن در زمان خرید مت یوگا توجه نمایید. پلاستیک مقاوم این وسیله این امکان را می دهد تا بتوانید به راحتی آن را لوله کرده و در هر مکانی که دوست دارید از مت استفاده کنید. بافت مت یا زیر اندازه ورزشی مت ورزشی آذیموس Rainbow در چسبندگی، میزان سر نخوردن و لغزش شما اثر می گذارد. مت ورزشی آذیموس Rainbow در رنگ و ضخامت های متنوع و در مدل های متفاوت تولید شده اند. بهتر است بدانید مت ورزشی AZ RAINBOW استاندارد بوده و عایق رطوبت و ضد فرسایش می باشد. نرمی و لطافت مت ورزشی آذیموس Rainbow موجب ایجاد تمرکز و کنترل قوای فکری و ذهنی ورزشکار خواهد شد.