مت ورزشی آذیموس PVC

۱۳۹۸-۰۴-۱۵
مت ورزشی آذیموس PVC قابلیت حمل آسانی دارد و می توانید برای شرکت در کلاس های گروهی و رفتن به باشگاه آن را حمل نمایید. از مت ورزشی آذیموس AZ PVC برای اجرای تمرینات یوگا، ایروبیک، پیلاتس و حتی تمرینات بدنسازی می توانید استفاده کنید. جنس مت ورزشی آذیموس PVC از PVC بوده که سبب حساسیت بدن و پوست نخواهد شد و ...

مت ورزشی آذیموس PVC قابلیت حمل آسانی دارد و می توانید برای شرکت در کلاس های گروهی و رفتن به باشگاه آن را حمل نمایید. از مت ورزشی آذیموس AZ PVC برای اجرای تمرینات یوگا، ایروبیک، پیلاتس و حتی تمرینات بدنسازی می توانید استفاده کنید. جنس مت ورزشی آذیموس PVC از PVC بوده که سبب حساسیت بدن و پوست نخواهد شد و از همه مهم تر در زمان اجرای تمرینات لیز نخواهد خورد. مت ورزشی آذیموس AZ PVC در برابر آب مقاوم است و با خیس شدن توسط عرق و ... بو نمی گیرد و تغییر رنگ و شکل نمی دهد. مت ورزشی آذیموس PVC با توجه به رنگ های جذابی که دارد قابل شست و شو می باشد و می توانید نکات بهداشتی را برای پوست و بدنتان همیشه رعایت کنید.
ضخامت مت ورزشی آذیموس PVC متناسب است و علاوه بر حفاظت بدن تان در حین اجرای تمرین دست و پاگیرتان نخواهد شد و می توانید راحت تر و البته بدون آسیب دیدگی تمرینات ورزشی تان را اجرا کنید. ابعاد مت ورزشی آذیموس PVC در حدود 61*6*173 سانتی متر است و ضخامت متناسبی دارد. مت ورزشی آذیموس AZ PVC کیفیت، دوام و استحکام بالایی داشته و برای اجرای تمرینات ورزشی انتخاب درستی می باشد.